Anasayfa
Anasayfa
Asistan
Asistan
Keşfet
Ara
Ara
Menu
Menü
ÇocukÇocuk
ErkekErkek
GebelikGebelik
KadınKadın
Beslenme ve DiyetBeslenme
Spor ve EgzersizSpor
UykuUyku
Soğuk AlgınlığıSoğuk Algınlığı
Mental SağlıkMental Sağlık
Sağlıklı SaçlarSağlıklı Saçlar
Cinsel SağlıkCinsel Sağlık
Cilt ve GüzellikCilt ve Güzellik

Sorumluluk Reddi

HEKİMİM YANIMDA (HekimimYanimda.com), DİJİTAL BİR YAYICIDIR ve KİŞİSEL SAĞLIK TAVSİYESİ VEYA KİŞİSEL TIBBİ TAVSİYE VERMEMEKTEDİR.

TIBBİ BİR ACİL DURUMLA KARŞI KARŞIYAYSANIZ, YEREL ACİL HİZMETLERİNİZİ HEMEN ARAYIN VEYA EN YAKIN ACİL DURUM ODASI YA DA ACİL BAKIM MERKEZİNİ ZİYARET EDİN.

HERHANGİ BİR BESLENME, DİYET, EGZERSİZ, FITNESS, MEDİKAL VE YAŞAM PROGRAMINA BAŞLAMADAN ÖNCE SAĞLIK HİZMETİ SUNUCULARINIZA DANIŞMALISINIZ.

“Hekimim Yanımda” Sitesininde (HekimimYanimda.com) bulunan; metin, grafik, resim, uygulamalar, ürünler ve diğer materyaller (“İçerik”) yalnızca bilgi amaçlıdır. İçerikler, genel nitelikte ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi tavsiye oluşturmazlar.

İçerikler, profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerine geçecek şekilde tasarlanmamıştır.

Reçeteli ilaç, reçetesiz satılan ilaç, vitamin, takviye veya bitkisel alternatif olsun, tıbbi bir durum, prosedür veya tedavi ile ilgili sorularınız dahil olmak üzere, tıbbi bir durumla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorunuz için daima doktorunuzun veya diğer nitelikli sağlık uzmanınızın tavsiyelerine başvurun.

Hekimim Yanımda Sitesinde okuduğunuz bir şey nedeniyle profesyonel tıbbi tavsiyeleri asla göz ardı etmeyin veya profesyonel tıbbi desteği aramayı ertelemeyin!

Acil bir tıbbi durumunuz olabileceğini düşünüyorsanız, derhal doktorunuzu veya 112’yi arayın.

Hekimim Yanımda, sitede bahsedilebilecek belirli testleri, doktorları, ürünleri, tedavi prosedürlerini, beslenme modellerini, egzersiz yöntemlerini, görüşleri veya diğer tüm bilgileri önermez veya onaylamaz.

Hekimim Yanımda, Hekimim Yanımda çalışanları, Hekimim Yanımda davetiyesinde Sitede görünen diğer kullanıcılar veya Siteyi ziyaret eden diğer kişiler tarafından sağlanan bilgilere güvenmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Sağlık koşulları ve ilaç bilgileri değişebilir. Ayrıca, içerikte adı geçenlerin olası tüm kullanım şekilleri, kullanım talimatları, önlemleri, uyarıları, ilaç etkileşimleri, olası alerjik reaksiyonları veya yan etkileri kapsaması amaçlanmamıştır.

Hekimim Yanımda, dijital içeriğinde açıklanan ürünlerin veya tedavilerin etkinliği veya güvenliği konusunda hiçbir garanti vermez.

Hekimim Yanımda, web sitelerinde, uygulamalarında ve içeriğinde bahsedilebilecek belirli bir test, klinisyen, klinik bakım sağlayıcısı, ürün, prosedür, görüş, hizmet veya diğer bilgileri önermez veya onaylamaz.

HekimimYanimda.com, kullanıcıların sağlık durumuyla ilgili sorumluluk almaz.

Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi‘ni buradan okuyabilirsiniz.