Çarşamba, 8 Temmuz, 2020

Mide-duodenum ülseri

Lanzedin (lansoprazol) Kullanım Rehberi

Lanzedin, lansoprazol etkin maddesi içeren mide koruyucu olarak bilinen reçeteli veya reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilinen kapsüller içeren kutulu bir ilaçtır.

Pepticer (lansoprazol) Kullanım Rehberi

Pepticer, lansoprazol etkin maddesi içeren mide koruyucu olarak bilinen reçeteli veya reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilinen kapsüller içeren kutulu bir ilaçtır.

Lapilori (lansoprazol) Kullanım Rehberi

Lapilori Kapsül, lansoprazol içeren mide koruyucu olarak bilinen reçeteli veya reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilinen bir ilaçtır.

Lansoter (lansoprazol) Kullanım Rehberi

Lansoter, lansoprazol etkin maddesi içeren mide koruyucu olarak bilinen reçeteli veya reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilinen kapsüller içeren kutulu bir ilaçtır.

Lansoprol (lansoprazol) Kullanım Rehberi

Lansoprol, lansoprazol etkin maddesi içeren mide koruyucu olarak bilinen reçeteli veya reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilinen kapsüller içeren kutulu bir ilaçtır.

Lansazol (lansoprazol) Kullanım Rehberi

Lansazol, lansoprazol etkin maddesi içeren mide koruyucu olarak bilinen reçeteli veya reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilinen kapsüller içeren kutulu bir ilaçtır.

Helicol (lansoprazol) Kullanım Rehberi

Helicol, lansoprazol etkin maddesi içeren mide koruyucu olarak bilinen reçeteli veya reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilinen kapsüller bir ilaçtır.

Degastrol (lansoprazol) Kullanım Rehberi

Degastrol, lansoprazol etkin maddesi içeren mide koruyucu olarak bilinen reçeteli veya reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilinen kapsüller içeren kutulu bir ilaçtır.

Aprazol (lansoprazol) Kullanım Rehberi

Aprazol, lansoprazol etkin maddesi içeren mide koruyucu olarak bilinen reçeteli veya reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilinen kapsüller içeren kutulu bir ilaçtır.

Lansor (lansoprazol) Kullanım Rehberi

Lansor, lansoprazol etkin maddesi içeren mide koruyucu olarak bilinen reçeteli veya reçetesiz olarak eczanelerden temin edilebilinen bir ilaçtır.Mide, içerisindeki besinleri sindirmek için asit üretir. Lasor (lansoprazol) midenin ürettiği asit miktarını azaltarak aside bağlı mide yanması ve mide ekşimesi gibi semptomları hafifletir.

YENİ

HDL ve LDL Kolesterol Arasındaki Fark Nedir?

Kolesterol genellikle "yüksek kolesterol" hastalığının başrolü olduğu için "kötü" ve "zararlı" olduğu düşünülen ama aslında birçok önemli görevi olan bir maddedir. Kolesterol,...

Eklem Ağrıları için Doğal Çözümler

Eklem ağrılar bazen basit bir travmadan sonra başlamıştır ve kendiliğinden iyileşir. Ancak eklem iltihabı yani artrit ağrısı, yaş ilerledikçe şiddetlenir ve yaş...

Hamileler kahve içebilir mi?

Kahve önemli miktarda kafein içeren popüler bir içecektir. Enerji artırıcı, uykudan uyandırıcı ve uyarıcı etkileri nedeniyle insanlık tarihi boyunca hiç olmadığı kadar...

En sağlıklı atıştırmalık patlamış mısır olabilir mi?

Patlamış mısır, dünyadaki en popüler atıştırmalıklarından biridir. Çok kaliteli besin içeriğiyle sağlığa oldukça faydalıdır. Peki patlamış mısır en sağlıklı atıştırmalık olabilir mi?