Hakkımızda

Hekimim Yanımda (hekimimyanimda.com) sağlıklı bilgilere kolaylıkla ulaşmanızı hedefleyen profesyonel bir sağlık sitesidir.

Sağlıklı yaşam veya tıp konularında bilgi bulmak son derece kolaydır. Hemen her yerde sağlık hakkında bilgiler var. Siz bu bilgileri aramasanız dahi bu bilgileri size çeşitli reklamlarla sunan sayısız web sitesi mevcuttur.

Ancak güvenilir, anlaşılır ve işlevsel bilgiler bulmak zordur ve bazen bunaltıcı olabilir. Birçok web sitesinden veya mobil uygulamalarda çelişkili bilgiler okumak hem kafa karışıklığına neden olabilir hem de sağlıklı bilgi arayışından bunalmanıza ve araştırmayı bırakmanıza neden olabilir.

Hekimim Yanımda bu zorlukları kolaylaştırıyor. Kendiniz ve sevdiğiniz insanların sağlığı için en sağlıklı bilgileri açık, anlaşılır ve erişilebilir hale getiriyoruz.

Asistanlar

Okumak bilgi edinmek için en kaliteli çözümlerden biridir. Ancak bazen formülleri okuyarak anlamak ve hesaplama yapmak zordur.

Tıbbi hesaplama ve formüllerin nereden geldiğini anlayıp kendi hesaplamanızı kendiniz yapabilirsiniz. Ancak gelişen teknolojik araçların öncü kullanıcısı olarak bu hesaplamaları sizin için yapan asistanlar geliştiriyoruz.

Asistanlarımız sizi doğru bilgiyi arama, bulma, anlama ve hesaplama sürecinden kurtarıp doğru bilgiye kolayca ulaşmanızı hedefler.

Asistanlarımızın sıcak ve cana yakın olduğu kadar cesur ve ilerici olduğunu fark edeceksiniz.

Sürekli gelişmek ve geliştirmek için çok çalışıyoruz!

Makaleler

Sağlık hakkında bilgiler bulmak son derece kolaydır ancak kafa karıştırıcı, bunaltıcı, yanlış, alakasız veya erişilemez olabilir. Bunu değiştirmek için buradayız.

Güvenilir, doğru, kanıta dayalı, açık, anlaşılır, erişilebilir, uygulanabilir ve özümsenebilir içerikler üretmek için çalışıyoruz.

Daha iyi sağlık arayışında olan herkes için önyargılardan bağımsız olarak buradayız.

Makalelerimizi hazırlayan hekimlerimiz ve diğer tüm sağlık profesyonellerimiz en iyi bildikleri konularda ve sahip oldukları yeterliliklerle içerik hazırlıyorlar. Hekimlerimizden ve diğer sağlık profesyonellerimizden gelen içerikler editörlerimiz tarafından inceleniyor. En anlaşılır üslupla ve en öğretici en açıklayıcı görsellerle paylaşılıyor.

İlaçlar hakkındaki içerikler, ilgili içeriği reçete etme yetkisi olan hekimlerimiz tarafından hazırlanır. Bu uzmanlar, sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza cevap olmaya odaklanmıştır. Hekimlerimiz, karmaşık farmasötik bilgileri anlaşılır ve net bir şekilde size sunmak için çalışırlar.

Yayınladığımız her şeyin okuyucularımız için erişilebilir ve anlaşılır olduğundan emin olmak istiyoruz.

Hekimim Yanımda’da bizim önceliğimiz sizsiniz. Sağlık ve zindelik arayışınızın her anında yanınızda olmak için çalışıyoruz.