Sıkça Sorulan Sorular

Kimler soru sorabilir?

HekimimYanimda.com'da üye olan herkes soru sorabilir.

Kimler cevap verebilir?

HekimimYanimda.com'da üye olan herkes cevap verebilir.

Kimler makale yazabilir?

HekimimYanimda.com'da üye olan herkes makale yazabilir.

Onaylanmış üye kimdir?

Tıp doktoru, diş hekimi, psikolog, eczacı, hemşire, ebe, tıp teknisyeni ... gibi sağlık alanlarında eğitim almış, diploma sahibi ve sağlık sektöründe aktif hizmet veren tüm hekim ve sağlıkçılarımız onaylanmış üye olabilirler. Profillerindeki mavi tik onaylanmış olduklarını göstermektedir.

Nasıl onaylanmış üye olabilirim?

Profil bilgilerinizi doğru şekilde giriniz. Profil resmi ekleyiniz. Branşınızla ilgili orijinal ve anlaşılır makaleler yazınız. Diploma bilgilerinizi, kimliğinizin resmini, kendi resminizi ve telefon numaranızı hekimimyanimda@gmail.com adresine elektronik posta olarak gönderiniz.

Nasıl puan toplanıyor? Zirveye nasıl çıkabilirim?

- Yeni makale yazmak: 15 puan; - En iyi cevap için: 10 puan; - Kazanılan her yeni takipçi için: 5 puan; - Yeni soru sormak: 1 puan; - Sorulara cevap vermek: 1 puan; - Sorulara ve cevaplara verilen her oy: 1 puan; ***Zirveye çıkmak için en yüksek puana sahip 5 üyeden biri olmalısınız.

Üyelerin seviyeleri nasıl belirleniyor?

Seviye 1 - 25 puan; Seviye 2 - 75 puan; Seviye 3 - 150 puan; Seviye 4 - 250 puan; Seviye 5 - 400 puan; Seviye 6 - 750 puan; Seviye 7 - 1,500 puan; Seviye 8 - 4,000 puan; Seviye 9 - 10,000 puan; Seviye 10 - 25,000 puan; *** Üyeler sitedeki aktif paylaşımlarına göre puan toplarlar. Toplam puanlarına göre 1'den 10'a kadar seviye atlarlar.